Щойно почався дуже великий наступ там, де на нього ніхто не очікував. Такої кількості ще ніколи не було! Вони їдуть та їдуть!

Найважчі бої, ймовірно, відбуватимуться на лінії фронту, завдовжки 350 км — від Запоріжжя до Херсона.
Російські війська, швидше за все, зосередилися на півдні України в очікуванні контрнаступу української армії чи готуються до можливого штурму. Довгі колони з військовою технікою рухаються з Донбасу та прямують на південний захід. Туди їдуть вантажівки, танки, буксирована артилерія та інше озброєння. Про це повідомляє розвідка Великої Британії.

Є інформація про переміщення техніки росіян із окупованих Мелітополя та Бердянська Запорізької області, Маріуполя Донецької області, а також із материкової частини Росії через Керченський міст у бік окупованого Криму.

Крім того, батальйонні тактичні групи, чисельністю від 800 до 1000 військових, було розгорнуто на півострові. Їх використовуватимуть для підтримки російських військ у Херсонській області.

“2 серпня до Криму перекинуто нову БТГ, також йде передислокація БТГ зі Східного угруповання військ. Швидше за все, найближчими днями їх буде відправлено до Херсонської області”, — розповіли в Міноборони Британії.

Тим часом українська армія дедалі частіше зосереджує свої цілі на мостах, складах із боєприпасами та залізничному сполученні у південних регіонах України. Зокрема це стосується стратегічно важливої залізничної гілки, яка зв’язує Херсон із окупованим Росією Кримом, щоб завадити їй логістично поповнювати запаси.

Розвідка Британії зазначає, що російсько-українська війна входить у нову фазу, коли найважчі бої перемістяться на лінію фронту, завдовжки 350 км, що тягнеться на південний захід від Запоріжжя до Херсона, паралельно річці Дніпро.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *