Poзrpoм нeмuнyчuй: okynaнmu нaмaraюmьcя вumicнumu ЗCУ з лівorо бeperа

Навіть у складних погодних умовах українські бійці міцно утримують свої позиції.

Нещодавно відбулася атака 40 “Шахидами”, а потім протягом дня в Україну намагалися кидати балістичними ракетами та крилатими ракетами. Були збиті один “Кинжал” та одна крилата ракета. Роман Світан, полковник ЗСУ у запасі та військовий аналітик заявив, що путін не просто так почав згадувати село Кринки на лівому березі Херсона, вказуючи на значні втрати українців.

Проте фактично там події розвиваються на користь ЗСУ, що зазначають навіть російські пропагандисти.

“Там зменшилася кількість росіян на тисячу на добу. Крім того, росіяни мають реальні труднощі, оскільки, ймовірно, доведеться відступити з лівого берега через неминучий розгром російської групи” – припустив експерт.

Він зауважив, навіть у складних погодних умовах українські бійці, особливо на лівому березі Херсонщини, міцно утримують свої позиції та успішно протистоять ворогові, який намагається витіснити їх із зайнятих укріплених точок.

“Заняття кордонів Херсонської області та Запоріжжя для Росії є складним завданням через відсутність можливості для таких дій. Навіть упродовж тривалого часу Росії буде важко захопити ці регіони. Проте планування виходу до кордонів Луганської та Донецької областей для Росії може бути цілком реальним сценарієм” – також припустив експерт.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *