3араз вся мережа буде гудіти: Генաтаб вранці підтвердuв повнuй розгром сuл прօтuвнuка в Чорнօбаївці- це вже 20-й раз!!!

Збройні Сили України не втомлюються розбивати ворога у Чорнобаївці . Там нанесли 20 – й , вже ювілейний удар силам противника . Черговий розгром російським загарбникам у Чорнобаївці анонсував радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович . Генеральний штаб Збройних сил України інформацію про розбиття підтвердив . Сили оборони завдали удару по позиціях ворога у районі населеного пункту Чорнобаївка .

Ворог зазнав утрат в живій силі та техніці . Кількість уточнюється , – повідомили в Генштабі . Також там розповіли про активність ворога на Південнобузькому напрямку загалом . Російські загарбники там є не надто активними . Але при цьому вони підло обстрілюють наші позиції . Як розповідав Арестович , удар наших Збройних Сил по позицiях російських окупантів у Чорнобаївці був ще о. Станом на 13:00 там досі детонували боеприпаси .

ЗСУ влаштували ворогу кілька ” Чорнобаївок ” Розгром росіян у селі на Херсонщині вже став легендарним . Українці жартома називають такі удари ” серіалом ” від наших мужніх захисників . Але , здається , російські загарбники нiчому не вчаться . Адже , окрім Чорнобаївки , наші ЗСУ розбивають ïх по кілька разів підряд ще як мінімум у двох місцях . Другою Чорнобаївкою назвали селище Білогорівка на Луганщині . Там російські окупанти намагаються будувати переправу через річку Сіверський Донець . Ще жодного разу спроба не була успішною .

Там ворог зазнає великих втрат живої сили та техніки . Подейкують , що в цьому епізоді росіяни вже зазнали найбільших втрат з початку війни . Наші воїни там навіть потопили їхній катер . З’явилась в ході війни з Росією ще й так звана морська Чорнобаївка . Мовиться про бойові баталії на острові Зміїний . Українські воїни там вправно завдають ударів розпіареному Чорноморському флоту росіян . Острів важливий стратегічно , тому Україна воюватиме за нього до останнього й не поступиться . Там вже потопили російські катери , знищили пункт управління та радіолокаційний пункт ворога . Як ЗСУ накрили позицiї ворожих мінометників : дивіться ефектне відео

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *