«Срoчнo oтходuм, поkа еще жuвы!» Хoрoші новuнu, рoсіянu пoчалu вiдводuтu своoї вiйсьkа нa Зaпoріжжі

Російські окупанти відводять особовий склад та техніку із селищ Верхній Токмак і Чернігівка на Запоріжжі. Ухвалити єдино правильне рішення їм «допомогли» вогневі удари Збройних сил України, завдані у ніч на 29 липня.

Відомо про щонайменше 40 поранених окупантів, яких після удару ЗСУ привезли в госпіталь міста Пологи. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

«Після ударів ЗСУ в ніч на 29 липня по місцерозташуванню сил окупантів поблизу селищ Верхній Токмак та Чернігівка Запорізької області рашисти відвели особовий склад та техніку на інші позиції», – зазначили у ГУР.

Українські розвідники також повідомили, що після нічного удару ЗСУ близько 40 поранених окупантів було доправлено в госпіталь міста Пологи. Кількість загиблих загарбників не уточнюєься.

Нині довкола згаданих селищ залишається не більше сотні загарбників. І є всі підстави припускати, що ворог готується забратися з Верхнього Токмака та Чернігівки взагалі.

«З Чернігівки підрозділи виведено практично в повному складі. Наразі поблизу населеного пункту залишаються кілька блок-постів та не більше 100 військових. Решта окупантів разом з технікою розподілено по містах Токмак та Бердянськ. Під час виходу із населених пунктів рашисти намагаються створити враження планової ротації. Насправді ж окупанти мають намір повністю залишити селище і розпочали мінування під’їзних доріг», – зазначили українські розвідники.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *