He лuшe cuл нe вucmaчaє: peaльнa cumyaцiя nig Aвgiївkoю змiнuлacя, чorо чekamu нa “нyлi”

Деякі ділянки утримують росіян за допомогою артилерії, тому що це не дає їм робити рухи.

Ймовірно, російські збройні сили готуються до нових масштабних атак на Авдіївку з метою захоплення міста. Військовий експерт Роман Світан розповів про те, що відбувається на передовій останнім часом.

«В Авдіївці три лінії оборони, якщо оцінювати реально. Перша – це в районі тієї ж Авдіївки, вона проходила в основному шосе від боку Авдіївки та йде до Костянтинівки. Ось це основна лінія, друга лінія оборони – це район Карлівського водосховища, Очеретине. А третя – у районі Покровська, це не ціле місто, а райони, бо там висоти.

Деякі ділянки утримують росіян за допомогою артилерії, тому що це не дає їм здійснювати рухи, вони накриваються артою дальністю до 25 км і впираються у стіну вогню, гинуть, як мухи», – сказав експерт.

При цьому він додав, що про реальну детальну обстановку на фронті варто говорити тоді, коли вона сильно змінюється, щоб не чинити тиск на військових. Він додав, що на даний момент у окупантів недостатньо сил і техніки, щоб видавити наші війська з Авдіївки.

Також експерт розповів, крім артилерії та мінометів, сторони конфлікту застосовують некеровані авіаційні ракети, які скидаються з гелікоптерів. Однак після успішних атак українських збройних сил на Луганську та Бердянську авіабази, де було знищено російські ударні гелікоптери, активність застосування таких ракет знизилася.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *