Cumyaцiя з вmpamaмu ЗCУ нa фpoнmi piзko змiнuлacя: вig чorо нaйбiльшe cmpaжgaюmь ykpaїнcьki зaxucнuku

Haм gyжe nompiбнi mexнології розпізнавання вибухових засобів.

Відомий аеророзвідник з позивним “Мадяр”, командир групи “Птахи Мадяра” розповів, як змінилася ситуація з втратами ЗСУ на фронті.

За його словами, протягом минулого року загальні втрати (безповоротні та санітарні) українського війська на 90% були спричинені артилерійською діяльністю російських окупантів, але після переходу ЗСУ до наступу статистика різко змінилася.

“В момент, коли ми тотально обороняли нашу країну, домінуюча кількість втрат особового складу була пов’язана з артилерійською діяльністю ворога. Тобто ти сидиш в окопі, ти тримаєш оборону, по тобі летить, кудись попадає, кудись не попадає — 90% втрат. Я кажу про загальний фронт, я не кажу про вуличні бої чи окремі ситуації”, — пояснив “Мадяр”.

Військовий наголосив, що сьогодні, коли ЗСУ перейшли до наступальних дій і заходять на ворожі території, третину загальних втрат забирає на себе ситуація з ворожим мінуванням. Тому нам дуже потрібні технології розпізнавання за рахунок наземних чи літаючих дронів вибухових засобів.

“Мадяр” також розповів про значне переважання ворога за кількістю дронів.

“Це – звичайний китайський дрон, вартістю 350-400 доларів, котрий централізовано постачається ворожій армії, і на сьогоднішній день концентрація тих засобів у ворога відносно нас складає може 5:1, може 10:1. Я не веду їх статистику, ми лише відчуваємо кількість того, що отримуємо на свою голову щоденно на смузі понад 1000 кілометрів”, — наголосив захисник.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *