Секретар РНБО

Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що тимчасова вимушена втрата Україною своїх територій не є трагедією, і головне – зберегти країну.

 

Про це розповів  Данілов у інтерв’ю Financial Times

За словами Данілова, ЗСУ можуть ще більше відступити із Сєверодонецька та інших міст у регіоні для того, щоб перегрупуватися.

“Тимчасова втрата територій – це не трагедія. Трагедією буде втрата країни”, – заявив секретар РНБО

Данілов висловив упевненість, що західна зброя, необхідна для контратаки, “обов’язково прибуде”, додавши, що він “більш ніж упевнений, що ми повернемо свої території”.

Секретар РНБО зазначив, що у Сєверодонецьку та Лисичанську противник має перевагу в артилерії, і Україна зараз не може “адекватно відповісти тим самим” через брак необхідного озброєння.

Данілов також зазначив, що через очевидну готовність Росії пожертвувати своїми військами заради незначних територіальних надбань українським військовим стало важче утримувати позиції.

“Росія – велика країна за розмірами, і в неї багато цього гарматного м’яса, яке сюди надсилають”, – сказав він.

Нагадаємо, що Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай вранці 6 червня повідомив, що ситуація в Сєвєродонецьку погіршилася. Раніше під час контрнаступу було відбито половину міста, але зараз ЗСУ утримують позиції у промзоні.

Водночас Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні повідомив, що українські військові не дозволяють ворогу взяти під контроль автошлях Бахмут – Сєвєродонецьк, а також утримують контроль у Сєвєродонецьку.

Додамо також, що Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов попереджає, що війна з Росією не завершиться швидко, для перемоги потрібна консолідація зусиль всієї держави.

Про це розповів Данілов в інтерв’ю “Укрінформу”

“По-перше, висновки робити іще зарано. По-друге, я вважаю, ті люди, які казали, що війна дуже швидко закінчиться, що ми вже перемогли, що в квітні місяці будемо святкувати, – говорили небезпечну річ.

На превеликий жаль, війна ще буде тривати, і нам до перемоги багато чого треба зробити. Нам дуже складно на фронті, ідуть бої на території Луганської, Донецької та інших областей нашої країни.

До того часу, доки вони не закінчаться, доки останній російський чобіт не піде з нашої території, нам не можна заспокоюватися. Завдання Російської Федерації по знищенню нашої держави ніхто не відміняв. І з цим треба жити, і всі наші рішення мають прийматися з розумінням цієї аксіоми”, – наголосив Данілов.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *