Bcі вжe знaюmь щo вчopа лikвigyвалu тon okynанmа яkuй зanyckав pакemu nо Уkpаїні. A menep noguвimьcя нa peakцiю pociян

У Росії було вбито Станіслава Ржицького – колишнього командира підводного човна “Краснодар”, з якого було завдано удару по Вінниці в липні минулого року. Громадяни країни-агресора влаштували з цього приводу істерику у мережі.

Росіяни були налякані та обурені вбивством Ржицького, якого застрелили під час пробіжки, і одразу почали писати, що за цим нібито стоїть Україна. Вони писали, що таким чином було перейдено всі “червоні лінії”.

Коментатори також звинувачували російську владу та спецслужби в тому, що вони не запобігли вбивству.

“Ці сволоти фашисти що, почали відстрілювати наших офіцерів у тилу? А що бл* далі?”, “ФСБ як завжди прошляпили… Мабуть приклади Татарського і Дугіної нічого не навчили владу, схоже дурні на помилках не вчаться”, “Червоні лінії в очку путіна мабуть закінчуються. Та гаразд, пробачимо хо*лів, Ростов може ще віддамо і Москву, з таким гетьманом як ВВП”, “Сумно…своїх зберегти не можемо, зате горе-експерти у Скабєєвої і Шеніна говорили за тиждень Київ візьмемо”, – писали вони.

Деякі росіяни навіть закликали відреагувати на ліквідацію Ржицького новим обстрілом України “Калібрамі”.

“Це треба відзначити калібруванням хутора, та міцніше”, “Потрібно просто продовжувати планомірно знищувати хо*лів!” – заявляли громадяни РФ.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *