15 хвилин тому!! Терміново! Вона це зробила! Посол США в Україні розкрила всі секрети. Що зробить Байден, щоб припинити війну

Посол США в Україні Бріджет Брінк розкрила для Fox News п’ять цілей, які президент Джо Байден та держсекретар Ентоні Блінкен представили українським дипломатам, запевнивши, що США «тут, щоб запобігти ескалації цього конфлікту» і не допустити подальшої європейської агресії з боку Росії.

Брінк сказала, що, на її думку, якщо Росію залишити без контролю, Володимир Путін поверне свій погляд і на інші європейські країни.

«Я не наважуюсь передбачати майбутнє, але можу сказати, що президент, секретар Блінкен і всі ми, які працюють над цим питанням, абсолютно сповнені рішучості йти до кінця, щоб допомогти Україні захистити себе, тому що ми вважаємо, що це не лише моральне питання, але й питання стратегічних національних інтересів для Європи та США», — сказала посол.

Брінк також стверджувала, що п’ять завдань, поставлених Байденом і Блінкеном перед співробітниками по Україні, включають допомогу Україні в самообороні та стримуванні подальшої російської агресії, а також забезпечення того, щоб гуманітарна допомога, надана США через організації ООН, досягла намічених цілей.

«Номер три – забезпечити правосуддя та притягнення до відповідальності за військові злочини та звірства», – продовжила вона, додавши, що четверта та п’ята цілі – забезпечити належне використання схваленої Вашингтоном державної допомоги США та відновити «команду посольства, щоб ефективно виступати від імені президента та американського народу та просувати інтереси США» в Україні.

Посол США також заявила, що Україна має сама ухвалювати рішення про умови перемоги у війні, розв’язаної Росією:

«Президент Зеленський сказав, що ця війна, зрештою, закінчиться шляхом переговорів. І те, що ми намагаємося зробити зараз, це зміцнити позицію України на полі бою, щоб посилити нашу позицію за столом переговорів».

Брінк також сказала, що конфлікт має глобальні наслідки і важливо «спробувати зупинити Росію та переконатися, що це стратегічний провал для Росії».

«Блокування Росією вивезення зерна з українських портів посилює глобальну продовольчу кризу, яка має наслідки в Африці та на Близькому Сході. Ми підтримуємо зусилля щодо врегулювання цієї ситуації», — додала посол.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *