5 хвилин тому! Радісна звістка – окупанти втекли: ЗСУ повернули контроль? Вперше з початку війни – Браво!

Офіційне повідомлення ОК “Південь”

Протягом ночі, внаслідок вдало проведеного чергового етапу військової операції із нанесенням вогневих ударів нашими ракетними та артилерійськими підрозділами по острову Зміїний, противник поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами і, імовірно, залишив острів.

Наразі Зміїний вкрито пожежею, лунають вибухи.

Остаточні результати операції дорозвідуються.

Telegram-канал “Инсайдер” з посиланням на джерела зазначив, що від острова відійшли п’ять малорозмірних суден.

“Острів порожній. Орки підірвали залишки техніки і на “Рапторах” поїхали на захід”, – написали.

Додали, що станом на 06:30 30 червня ворог залишив позиції на острові Зміїний. Низка вибухів, які були чути вночі на острові, здійснювалися безпосередньо росіянами, щоб знищити зразки техніки й документації.

“Також є інформація, що один із чотирьох вертольотів (попередньо Ка-52), який увечері 29 червня підлітав до Зміїного, внаслідок роботи ЗСУ отримав пошкодження та впав у море в районі між островом Зміїним та Одеським газовим родовищем. Повітряно-космічними силами Російської Федерації проводилися заходи щодо його пошуку, проте до позитивного результату вони не привели. Вертоліт затонув”, – повідомили.

Українські захисники вразили ще один ворожий зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир – С1” на острові Зміїний. Про це повідомило Оперативне командування “Південь” за підсумками 29 червня.

Загалом, українські ракетно-артилерійські підрозділи відпрацювали близько 150 вогневих завдань, авіація – сім. Завдяки цьому російська армія втратила понад 40 військовослужбовців, дві гаубиці “Мста-Б” та самохідну – “Мста-С”, три одиниці броньованої та автомобільної техніки, а також польовий склад пально-мастильних матеріалів.

Джерело:korupciya.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *