Залужний показав відео

Увечері 1 липня два російські літаки вдарили по острову Зміїний фосфорними снарядами. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив , що Росія вкотре порушила власні заяви.

Увечері 1 липня два літаки «Су-30″ завдали удару по Зміїному фосфорними снарядами. » Усім, хто говорить про домовленості з Росією, слід знати ці факти. Єдине, у чому противник послідовний, це незмінна «влучність» завдання ударів «, — зазначив він

30 червня Міноборони Росії заявляло, що всі підрозділи ЗС РФ з острова Зміїний виведені як «жест доброї волі». За підрахунками Reuters, нетривала окупація острова коштувала російському бюджету більш ніж 900 мільйонів доларів. Найбільшою втратою у боях за Зміїний став ракетний крейсер «Москва». Разом із кораблем на дно пішли десятки терміновиків, які, за словами Путіна, не беруть участь у «спецоперації» . Батьки загиблих солдатів досі не можуть отримати документи, що підтверджують їхню загибель. Крім цього, у день втечі росіян з острова ЗСУ збили ворожий гелікоптер. Імовірно, на дно Чорного моря заліг Ка-52 «Алігатор».

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *