Їх збили: Путін через дві доби нарешті прокоментував падіння літака Іл-76 в Росії

Президент Росії Володимир Путін через дві доби після інциденту з падінням російського військово-транспортного літака Іл-76 в Бєлгородській області прокоментував цю подію. Так, російський президент повторив попередні твердження російської влади, що літак збила Україна і на його борту перебували українські військовополонені, які прямували до місця обміну, передають Патріоти України.

“Збили наш літак, Іл-76, зі своїми військовослужбовцями – 65 осіб. Ми не просто ж туди їх підвозили. А головне управління розвідки ЗСУ знало про те, що ми туди веземо військовослужбовців, 65 осіб, а всього заплановано було, по-моєму, 190. І, знаючи про це, завдали удару по цьому літаку. Я не знаю, чи спеціально вони це зробили, чи помилково, недумливо. Але очевидно, що це вони зробили”, – заявив Путін.

Він заявив, що були зафіксовані пуски двох ракет з територій, підконтрольних Україні. При цьому він заявив, що це “ні за яких обставин” не могло бути “дружнім вогнем”. За його словами, засоби ураження, вилучені на місці, говорять про те, що це була ракета ППО.

“Наші ППО по своєму літаку за визначенням наносити удари не можуть. Там стоять системи свій-чужий і скільки б оператор на кнопку не натискав, наші системи ППО не спрацювали б. Техніка”, – сказав Путін.

Він також оголосив, що швидше за все, це американські системи Patriot, або європейські системи ППО, швидше за все, французькі.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *