Я оrолошyю вíйну! Щойно, путíн робuть безnрецeдeнтну заяву! Pоsíйська авíацíя завдає yдаpíв по ПВК Ваrнеp. Вíдео

Поки ще Президент росії володимир путін проголосив термінове звернення до громадян рф стосовно втрати контролю над Ростовом.

Путін заявив, що росію зрадили через “непомірні амбіції”.

Російський диктатор виступив приблизно о 10-й годині ранку в ефірі російського ТБ. Водночас ім’я лідера ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина за весь виступ путін не згадав жодного разу.

Зокрема, путін натякнув, що внутрішні конфлікти несуть неабияку загрозу Росії в той час, коли вона веде війну з Україною.

“Звертаюся до росіян, військових та силових відомств і до тих, кого обманом і погрозами штовхнули на шлях збройного заколоту, – звернувся диктатор. – росія веде тяжку боротьбу за своє майбутнє, проти росії спрямована вся військова та інформаційна машина Заходу.

Будь-які чвари потрібно відкинути в період спецоперації, зараз вирішується доля нашого народу”.

путін сказав, що росія наразилася на зраду та “удар у спину” через чиїсь “непомірні амбіції”, водночас імені Пригожина він не згадав жодного разу у зверненні.

“Це удар в спину нашому народу та нашій країні” – заявив путін.

Зазначимо, що раніше у Ростові-на-Дону “вагнерівці” захопили військові об’єкти. Близько 2-ї години ночі 24 червня Пригожин оголосив, що вони нібито “перетнули державний кордон” у всіх напрямках і прямують до Ростова.

Нагадаємо, що ватажок найманців Євген Пригожин оголосив похід проти міноборони РФ після удару по таборах “Вагнера” 23 червня. Власник приватної військової компанії пригрозив помститися російським військам та їхньому командуванню, заявивши: “Наступний крок – за нами”. Він також оголосив про початок збройного конфлікту з військовим керівництвом РФ.

“Нас 25 тисяч, і ми йдемо розбиратися, чому в країні коїться свавілля. Наш стратегічний резерв – це вся армія і вся країна. Усі, хто хоче – приєднуйтеся. Треба закінчувати з цим неподобством”, – сказав Пригожин.

У соціальних мережах почали поширюватися скриншоти, у яких йшлося, що солдатам російської армії було наказано ліквідувати “вагнерів”.

Водночас міноборони poсії заявило, що повідомлення лідера “вагнерівців” Євгена Пригожина про переворот є “інформаційною провокацією”.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *