Це справжній улов десятиліття! Взято на raрячому відомого генерала , який всі ці рок…

Уявіть скільки страшнuх траrедій та сmертей зробив цей генерал, передаючи роsіянам взагалі всі дані про віiйну. У скількох сmертях, калiцтвах, поламанuх долях він винен.

Він займав керівну посаду в АТО/ООС та передавав всі ці роки росіянам взагалі будь який рух чи операцію наших військових – всі таємні операції, всіх агентів під прикриттям, всіх кого відправляли на окуповані території та в Крим!!

А чого, ви думаєте, взагалі всіх наших ловили прямо на в’їзді в Крим та вбивали чи ув’язнювали???

Але. Це все хєрня в порівнянні з тим, що розкриється, якщо просто подивитись що це за генерал.

Це – Валерій Шайтанов. Дуууже добре відомий тим, хто цікавиться подіями на Майдані.
Саме цей Шайтанов керував групою альфівців-вбивць, що штурмували 18 лютого 2014 року будинок Профспілок на Майдані та спалили там живцем людей!

Це стало відомо ще в травні 2014 року, але…

Він вже був заступником голови “Альфи” СБУ та разом з головою “Альфи” Човганюком, коли отримав наказ на штурм Слов’янська, відмовився виконувати наказ та втік разом з усією величезною групою (240 людей) обісц*них від жаху альфівців.
Там же він зустрічався і товарищував з Гіркіним, з командиром донецької “Альфи” зрадником Олександром Ходаковським.

Якби тоді штурм Слов’янська був проведений та терористи знищені, можливо, на цьому б все і закінчилось і ніякої війни на роки не було б.

Тільки героїчними зусиллями десантників Кривоноса аеропорт в Кроматорську вдалось втримати, коли звідти з жахом, як верескливі свині, втекли сотні альфівців на чолі з цим самим Шайтановим.

ЦЕ ВСЕ БУЛО ПРЕКРАСНО ВІДОМО ще в 2014-2015 роках. І що ви думаєте, сталось? Шайтанова звільнили та посадили у в’язницю?
23 серпня 2015 року президент дав йому звання ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА!!!!!!!

Дивуєтесь величезній кількості заарештованих, ув’язнених, вбитих СБУ патріотів? Чи будуть тепер переглянуті їх справи?

А тепер в мене головне питання – як, знаючи це все про Шайтанова ще з 2014 року, керівництво СБУ (Грицак) та керівництво країни могло дати йому звання генерала та поставити його на керівну посаду в АТО, даючи доступ до надсекретної інформації??
Відповідь у мене тільки одна – існує величезна група зрадників, що планомірно всі ці роки знищують Україну. І Шайтанов – далеко не найбільший з них.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *