Це буде шоkом для всіх! Щойно по всіх телеканалах сказали, що Коломойськuй виявляється вже nовнuй банкрут!! Пояснuлu, чому олігарх не може внестu за себе заставу у розмірі 510 млн грн!!

Причина такого рішення Коломойського лежить на поверхні, однак більшість навіть і не розглядала б саме такого варіанту. Своє припущення в ефірі 24 Каналу висловив журналіст-розслідувач видання “Наші гроші” Юрій Ніколов.

Дивіться також Боротьба проти незаконного збагачення в Україні: за ким прийдуть після Коломойського

“Я думаю, у Коломойського і немає таких грошей офіційно, оскільки гроші на заставу треба вносити з прозорих, “білих і пухнастих” джерел. Або хтось за нього має внести гроші зрозумілого походження”, – зауважив Юрій Ніколов.

Де поділись гроші Коломойського
Річ у тім, що в Ігоря Коломойського давно заарештовані рахунки за рішенням британського суду. Тому цілком імовірно, що він має кошти на власне побутове утримання, але не більше.

Не виключаю, що він просто не може таку суму мобілізувати одноразово. Але з іншого боку – якщо навіть може, то що йому заважає посидіти в СІЗО СБУ? Може алергія там легше переноситься, у нього ж алергія на сезонні квіти,
– зіронізував журналіст.

До того ж умови, не варто наївно вважати, що утримання Коломойського в СІЗО суттєво не відрізняються від умов, які б могли бути у пересічного українця за таких серйозних звинувачень.

Юрій Ніколов пояснив, чому Коломойський не вносить заставу: дивитись відео

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *