У путін пpиступ паніки! Укpаїнські воїни знищили 15 коpаблів рф ще 12 пошкодили

Не маючи власного флоту, Україна суттєво потріпала за час повномасштабної війни з росією флот ворожий.

Від початку вторгнення РФ 24 лютого 2022 року було знищено 15 російських військових кораблів, ще 12 суден зазнали ушкоджень.

Для “демілітаризації” російського флоту українські воїни переважно застосовують підводні та надводні дрони, тож Україну цілком можна назвати “драйвером нового типу війни” на морі. Подробиці щодо знищення російських військових кораблів розкрив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

За словами капітана 3-го рангу Плетенчука, за час повномасштабної війни Україна уразила вже майже три десятки російських кораблів. Більшу частину з них безповоротно знищено.

“Можна порахувати ті одинці, які вже виведено з ладу. Це 15 знищених і 12 пошкоджених кораблів ворога. Так, звісно, далеко не все це – результат роботи наших дронів, але так само і на їхньому рахунку є достатньо багато пошкоджень ворожих кораблів. Тому ми є фактично драйверами такого нового типу морської війни, і всі це визнають”, – зазначив речник ВМФ ЗСУ.

Плетенчук підкреслив: те, чого досягають українські воїни у морському протистоянні з російським флотом за відсутності своїх великих кораблів, раніше не робив ніхто.

“Україна в цьому сенсі показує новий рівень застосування безекіпажних систем. У нас існує окрема бригада подібних дронів, які використовують надводні, так і підводні дрони. І не тільки для розвідки та розмінування, а й для ураження”, – наголосив речник ВМС.

І зусилля українських воїнів приносять свої плоди. Останнім часом можливості росіян у Чорному морі, де вони вважали себе беззаперечними господарями, Сили оборони України суттєво “урізали”. Росіяни вимушені триматися якомога далі від українського узбережжя і значно обмежувати власні дії.

“Навіть можна сказати, що вони зараз перебувають в обороні. Проте небезпека зберігається. На жаль, ворог ще має носії крилатих ракет”, – додав Плетенчук.

Зупинятися на досягнутому українські воїни геть не збираються. Вони й далі докладатимуть зусиль для ще більшого послаблення російського флоту.

“Звісно, будемо розширювати наш вплив за першої ж можливості”, – підкреслив речник Військово-морських сил.

Джерело

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *