У присутніх тремтіли коліна від вечірньої знахідки: під Харковом мешканцями було знaйдено мaсові поховaння укрaїнськuх військових. Вже викопали близько17 тіл (може хтось впізнає речі)

Борівському районі Харківської області знайшли масове поховання, у якому щонайменше 17 тіл — цивільних та військових.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

У перший день ексгумації з могили вилучили три тіла військових. Про масове поховання повідомили мешканці села Копанки. Жителі розповіли, що окупанти збирали тіла загиблих по всьому району.

Зрештою їх привезли на двох вантажівках і скинули в яму глибиною до 3 метрів, яку окупанти вирили екскаватором. Потім місце поховання зрівняли танками.

Масове поховання у Борівському районі Харківської області
Масове поховання у Борівському районі Харківської області
Масове поховання у Борівському районі Харківської області

Місцеві кажуть, що тут зокрема ховали українських військових, які загинули в бою. Водночас росіяни не поставили жодної позначки на могилі та не давали це зробити селянам. Люди кажуть, що їм лише на Великдень дозволили туди прийти. Жителі знайшли три хрести та позначили ними периметр могили, а також прибрали бур’яни.

Усі вилучені тіла відправлять на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті.

Напередодні в Мінреінтеграції розповідали, що на звільнених від російських окупантів територіях вже ексгумували приблизно тисячу тіл загиблих бійців і мирних громадян. Зокрема, майже 450 в Ізюмі — на місці одного з наймасовіших поховань.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *