Українці, nерестаньте вірuтu слухам в інтернеті: Щойно з nередової наші хлоnці nовідомuлu, що ліkвідувалu фактuчно вeсь nолk mобiлiзованuх війcьковuх РФ, якuй nрuбув шmуpмyватu Авдіївку

Непідготовлених мобілізованих росіян з Іркутської області у складі 1439-го полку відправили на штурм Авдіївського укріпрайону поблизу Донецька майже всі вони загинули.
Про це повідомляє “Сибір.Реалії” (проєкт “Радио Свобода”).

Про те, що практично весь російський полк знищено, розповіли ЗМІ родичі двох мобілізованих. За їхніми словами, кілька людей зазнало поранень, а решта загинула, але їх вважають зниклими безвісти.

“Відомо поки що лише про двох поранених, інші або загинули, або їх кинули там у складному становищі. Йому дадуть лише тиждень! Потім знову кинуть “на передок”, – розповіла дружина одного з мобілізованих.

Зазначають, що в окуповану частину Донецької області “налагодити зв’язок” із полком поїхали іркутські посадовці.

Мобілізовані з Іркутської області склали вже третє звернення до президента РФ Володимира Путіна зі скаргою на дії командування бойовиків “ДНР”. Солдати, які перебувають під командуванням Слов’янської бригади, розповіли, що їх відправляють на штурм за відсутності розвідки, зв’язку й підтримки артилерії, а на скарги, що в мобілізованих “немає можливості виконати наказ”, погрожують переслідуванням за дезертирство.

Мобілізовані росіяни заявили, що командування забирає з поля бою лише бойовиків “ДНР” із легкими пораненнями. Водночас тяжкопоранених і вбитих залишають на позиціях – “бояться втратити техніку”.

Убитих окупантів вважають зниклими безвісти, поранених усе ж таки евакуйовують один раз на добу на ношах, підкреслили “Сибирь.Реалии”.

ЗМІ вказує, що багато хто з мобілізованих росіян – віком від 40 років із хронічними хворобами і без військової підготовки – це будівельники, водії, менеджери.

Поділись з друзями…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *