ТEPМIHOBО! Ckopucmaлucя нoвuм мemogoм: okynaнmu йgymь нa npopuв нa ogнoмy iз нanpямkiв. Пogpoбuцi

Там окупантам зручно доставляти боєприпаси та постачання, що сприяє інтенсивності наступальних операцій.

Російський противник вибрав Куп’янське напрям, оскільки він має переваги з погляду логістики та постачання військ. Продовжуючи розмову про події на українському фронті, військовий аналітик Роман Світан висловив свою думку щодо вибору російськими окупантами Куп’янського спрямування для проведення наступальних операцій.

Він наголосив, що цей вибір зумовлений практичними міркуваннями.

“Там окупантам зручно доставляти боєприпаси та постачання, що сприяє інтенсивності наступальних операцій. Чим ближче точки постачання, тим більше ресурсів він може пересувати та використовувати. Російські війська, таким чином, використовують цей метод для підтримки наступальних дій, особливо на Куп’янському напрямку, де відстані порівняно невеликі” – висловився експерт.

Однак, як зазначив Світан, Куп’янське спрямування не є найкращим вибором з геологічної точки зору для проведення наступальних дій. Тут багато річок, озер, лісів та боліт, що робить цей напрямок незручним для таких операцій.

Тим не менш, російські війська вибрали його з метою чинити тиск на українські сили та змушувати їх переміщати значні резерви,

Аналітик також прогнозує, що за умови отримання обіцяного обладнання Україна зможе досягти берегової лінії Азовського моря цієї зими.

Важливий напрямок просування українських збройних сил (ЗСУ) вже визначено і перебуває в активній стадії розгортання, нагадав експерт.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *