Терміново! Рабінович вліпив – добивають! Зеленський в ауті, люди вийдуть. Країну накрило – катастрофа

2 лютого 2021 року планується закрите засідання, в якому будуть брати  участь народні депутати  і прем’єр-міністр. Протягом брифінгу у Верховній Раді народний депутат України, співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабинович вирішив назвати цей день остаточним.

“Дорогі друзі, цього вівторка у нас запланована спільна зустріч з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, на якій, я сподіваюся, він спробує нам розповісти, які шляхи виходу з кризи, в тому числі тарифної катастрофи, є у нього “в загашнику”… А якщо виявиться, що набивання кишень – це єдиний план, який є в запасі у глави уряду, то ми змушені будемо просити людей вийти на вулиці…

Якщо ми не почуємо від уряду планів виходу з катастрофи, до якої нас привела “зелена влада”, тоді вихід у нас один – безпосередньо звертатися до народу. А народ вже повинен згадати, що влада належить йому, що будь-яка влада, яка вбиває свій народ, – незаконна і антиконституційна!” – заявив він.

Рабинович вважає, що всі економічні та політичні питання мають намір вирішуватися в парламентському залі. Судячи з його слів, якщо народу не дають можливості вижити, то він повинен мати право йти на опір.

“Я хочу нагадати, що влада в країні належить не Зеленському, а народу! І якщо у вівторок ми не отримаємо виразних відповідей на свої питання, то будемо звертатися до представників всіх партій з проханням забути про існуючі розбіжності, об’єднатися під одним прапором і виступити проти влади, яка добиває країну”, – запевнив парламентарій.

Вадим Рабинович дав пропозицію команді Зеленського вийти до народу.

“Ви занадто швидко переключилися на свої кортежі, помпезні кабінети і… пільги, які ви ж збиралися скасувати! Горезвісна боротьба з бідністю, 4 тис доларів зарплати лікарям та вчителям, високі пенсії, хаби на кордоні з Кримом – це все “Нью-Васюки” від “слуг”. На превеликий жаль, влада забула, що обіцяла українцям народовладдя і т.д…

Те, що обіцяли нам Володимир Зеленський і партія “Слуга народу” – це все брехня! Влада привела країну до катастрофи, і її інтелектуальний рівень – це ще одна катастрофа, тому перед нами стоїть важкий виклик. Ми мусимо усвідомити, що це наш останній бій! Я сподіваюся на це!” – зазначив Вадим Рабинович.

Джерело:korupciya.com

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *