США зранку жорстко до – Путіна: Якщо ти не припинеш ядерний шантаж, тобі потрібно знати, що твій бункер перестане існувати

Сьогодні майже весь світ розуміє, що путінські ядерні лякалки виходять за межі здорового глузду. Йому у 2014 році дозволили більше ніж можна, але це тільки збільшило його апетити.

Однак сьогодні американці дали Путіну недвозначний натяк, що далі так продовжуватись не може. Вони дали зрозуміти, що його переховування в бункері немає ніякого сенсу у випадку. Спеціально навчені люди, дізраватись секрети, інших спеціально навчених людей їх не розголошувати, давно з’ясували місце розташування бункерного диктатора. Більше того, при потребі є всі засоби, що його дістати навіть там.

Про це розповів російський публіцист Андрій Піонтковський в ефірі 24 каналу, пише Файна сторінка.

Розвідка США це вже не тільки люди в довгих чорних плащах, перш за все – передові технології, які зданті стежити за всіма ядерними об’єктами і секретами Путіна.

“Наприклад, були розмови, що на крейсері “Москва” була крилата ракета, яка могла мати ядерне оснащення. Але всі ракети потонули. В Пентагоні підтвердили, що якби така ракета там була встановлена, то це означало б високий ступінь ядерної готовності”, – додав експерт.

Як би не плючались жовю пропагандисти, але того факту, що США володіє всіма необхідними засобами протидії вже немає сенсу приховувати. В тому числі й боєприпасами проникаючої чили, які здатні помножити на нуль будь який бункер.

Тому він думає, що цей інтерес до бомбардування України в Росії “оживився” через те, що росіяни зрозуміли, що їм краще не лізти з погрозами ядерної зброї. До слова, Андрій Піонтковський сказав, що можливість ядерного удару по території України раніше не обговорювалась. Такі шанси до квітня були мізерними, адже Путін погрожував НАТО. А зараз атака ядерною зброєю на країни Альянсу вже майже нереальна.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *