Солдат якого ж0рстоко nобuв офіцер заnuсав віде0звернення до українців (ВІДЕО)

У мережі розгорівся скандал через те, що у навчальному центрі в селищі Гуйва Житомирської області командир 2-го взводу роти охорони лейтенант Віктор Вітусевич побив солдата-строковика. Тепер же постраждалий записав відеозвернення, в якому попросив “не гнобити” Вітусевича.

За словами строковика, він його нібито не бив, а “показував бойові прийоми”. Відповідне відео з’явилось у соцмережах, пише OBOZREVATEL.

“Я солдат 190-го навчального центру Богдан хочу попросити, щоб ніхто не гнобив Віктора Вітусевича, то був жарт. Він показував на мені просто силовий прийом, ніхто не бив мене, ніхто не знущався. Будь ласка, не гнобіть його”, – сказав строковик.

Зазначимо, що 11 березня в мережі з’явилося відео з побиттям строковика його командиром. Згідно з поясненнями молодшого лейтенанта, “виховну бесіду” із застосуванням ударів руками та ногами він провів через перебування солдата у стані алкогольного сп’яніння.

Пізніше було опубліковано кадри, на яких кривдник начебто перепросив за скоєне та заявив про готовність нести покарання.

Будь-які подібні методи щодо вихоавння в армії українці засуджують і вимагають покарання для офіцера який дозволив собі таку поведінку.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *