“Пyтíн зляkaвcя”, – на pσcíї ryчнuй ckaндaл nepeд вuбopaмu npeзuдeнmа. He nycmuлu, а nричина взагалí врaжaє…

Російська влада не пустила на вибори президента єдиного кандидата, який виступав проти війни з Україною.Російський Центрвиборчком відмовив Борису Надєждіну в реєстрації як кандидата в президенти, пояснивши своє рішення великою кількістю шлюбу в підписах, зданих за кандидата.

Таким чином, Кремль злякався єдиного так званого “ліберального” кандидата, побачивши, що його антивоєнний порядок денний активно підтримали росіяни. При відмові в ЦВК послалися на високий відсоток (більше 15% від перевірених 60 000) недійсних підписів на підтримку висування Надєждіна — забракували 9147 підписів. Серед виявлених помилок – 858 недійсних, за даними МВС, підписів, з них 11 – від померлих людей. 1767 підписів було забраковано, тому що збирача не було в списку збирачів, 995 – оскільки дані збирача відрізнялися від даних у списку, 123 – тому що від імені збирача листи заповнювала інша людина.

У ЦВК повідомили, що представники Надєждіна не були присутні під час перевірки підписів, хоча мали на це право. Надєждін має намір подати апеляцію до Верховного суду після того, як ЦВК сьогодні не допустила його до участі у виборах.”Господи, дід виявився настільки боягузливим, що побоявся допустити на вибори навіть відверто підставного і непрохідного Надєждіна.

А світ продовжує тремтіти перед цією нікчемністю. Неймовірно. Просто цікаво, як патріоти збираються воювати з НАТО, якщо з’ясувалося, що їхній лідер до у*єру боїться навіть маргінального опозиціонера? – пишуть росіяни у Мережі.

Український журналіст і блогер Денис Казанський також висміяв боягузтво Путіна, який злякався ледь відомого навіть у Росії політика. “Після того, як тисячі жителів РФ навіть такого кандидата сприйняли всерйоз і стали вишиковуватися в чергу, щоб залишити за нього підпис, дідусь у бункері ук****ся від страху і вирішив не допустити навіть його”, – пише він.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *