Поліція розшукує жінку через сексуальне насильство над чоловіком у метро: фото

Поліція Лондона розшукує жінку, яка вчинила сексуальне насильство над чоловіком у метро / Фото: Британська транспортна поліція

Відразу після інциденту жінка в супроводі подруги зійшла з ескалатора і сіла в поїзд.

Лондонська поліція розшукує жінку, яку звинувачують в сексуальному насильстві над чоловіком на станції метро у столиці Британії.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на Британську транспортну поліцію.

Цей випадок трапився ввечері на ескалаторі Лондонського метро. Невстановлена наразі жінка спробувала обійняти чоловіка, а коли він намагався вирватися, “вчинила над ним сексуальне насильство”, кажуть у поліції, не повідомляючи інших подробиць.

Відразу після інциденту жінка в супроводі подруги зійшла з ескалатора і сіла в поїзд метро.

Британська транспортна поліція опублікувала фото підозрюваної в сексуальному насильстві щодо чоловіка в метро / © Британська транспортна поліція

Британська транспортна поліція опублікувала фото підозрюваної в сексуальному насильстві щодо чоловіка в метро / Фото: Британська транспортна поліція

Британська транспортна поліція опублікувала записи з камер відеоспостереження, заявивши, що хоче поговорити з жінкою, щоб прояснити інцидент.

У столиці Британії проводиться кампанія щодо протидії випадкам сексуальних домагань у громадському транспорті. Зокрема, на станціях метро розмістили плакати з проханням до пасажирів допомагати постраждалим і втручатися в ситуації.

Нагадаємо, раніше робітник з технічного обслуговування в центрі Лондона загинув після того, як його затиснув гідравлічний телескопічний туалет.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *