Ох і буде тепер!!! В одній з областей абсолютно всіх чоловіків зобов’язали з’явитися у ТЦК та СП

Усі військовозобов’язані чоловіки, що проживають чи перебувають на території Верховинського району, мають з’явитися до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Такий наказ підписав начальник Верховинського районного ТЦК та СП Анатолій Россіп вчора, 9 червня. Його оприлюднили на сторінці районного ТЦК та СП у фейсбуці.

Чоловіки мають з’явитися до ТЦК та СП протягом 10 днів від підписання наказу та мати при собі військовий квиток, паспорт, медичні книжки, документи, що надають право на відстрочку.

Також Россіп наказав провести мобілізацію транспортних ресурсів, «визначених планом та мобілізаційними розпорядженнями».

«Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності незалежно від їх підпорядкування, громадянам, які є постачальниками транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань, забезпечити доставку та передачу транспортних засобів і техніки у терміни, в обсягах та за адресами, визначеними у зведених (часткових) нарядах на поставку техніки під час мобілізації», – йдеться в наказі.

Нагадаємо, під час воєнного стану автомобілі чи інше майно, що перебуває у приватній власності, можуть відчужувати на потреби армії. Проте це робиться виключно на оплатній основі, з відшкодуванням його вартості. Також це може робитися лише за погодженням з військовою адміністрацією, перед вилученням проводиться оцінка вартості майна та складається акт встановленого зразка.

Ряд настанов Россіп видав органам державної влади та місцевому самоврядуванню. Серед іншого зобов’язав їх забезпечити явку військовозобов’язаних та передачу транспортних засобів; розшукувати громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, а також залучати громадські та волонтерські організації до допомоги у проведенні призову.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *