Не новина а бальзам на душу! В Україні почали виробляти дрони, здатні долетіти до Сибіру

Українська компанія, що спеціалізується на виробництві безпілотників, здатних летіти на відстань понад 3 тис. км, підписала угоду з Міністерством оборони України на постачання першої партії безпілотників ЗСУ.

Ці безпілотники здатні доставляти корисне навантаження вагою від 80 до 300 кг та виконувати завдання на відстані, яка раніше була недосяжною для українських дронів. Це є важливим кроком в розвитку української військової техніки та підвищенні обороноздатності України, адже ці безпілотники можуть забезпечити ефективний контроль на кордонах та допомогти в розвідці ворожих дій в межах дальніх відстаней.

Зважаючи на агресивні дії Російської Федерації на Сході України та її втручання у конфлікт на Донбасі, цей крок стає особливо важливим для забезпечення національної безпеки. Безпілотники такого рівня здатні не тільки контролювати кордони, але й виконувати завдання в глибині території ворога, що значно розширює можливості української армії.

Крім того, це може стати важливим експортним напрямком для українських виробників, які зможуть поставляти такі безпілотники на ринки зброї та обладнання в різних країнах світу. Загалом, цей крок свідчить про великий потенціал української військової техніки та готовності України до боротьби з будь-якими загрозами Поділись з друзями…

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *