не знаю навіть як вам про це повідомити …Кім шокував всіх … Рано радіти! Кім шокував всіх – просування ЗСУ на півдні: заткнув всіх. Переможемо!

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив, що село Киселівка у Херсонській області ще не звільнене – за нього тривають бої, сказав  Кім в ефірі UkrinformTV.

“Ця інформація не відповідає дійсності. Киселівка знаходиться там, де знаходилася раніше, – у сірій зоні. За неї б’ються”, – повідомив він.

Напередодні голова Херсонської облради Олександр Самойленко заявив про нібито деокупацію Киселівки, і ЗСУ від обласного центра розділяє “єдиний населений пункт – Чорнобаївка”.

Проте військові аналітики не знайшли підтвердження цієї заяви, оскільки українське командування досі зберігає оперативне мовчання щодо просування ЗСУ на півдні, а рашистські блогери це заперечували.

Кім також повідомив На Миколаївщині від збройної агресії Російської Федерації постраждали понад 1600 цивільних. Наразі є проблеми з електропостачанням у 95 населених пунктах. Інша критична інфраструктура працює.

“За весь час у нас постраждало 1613 осіб цивільного населення. З них 436 – загиблі. На жаль, з них – 11 дітей. Пошкоджені об’єкти – це майже 11 000. Точно – 10 940, з них 7150 – це житловий фонд, включаючи багатоповерхівки. Саме такі наразі руйнування”, – сказав Кім.

Позавчора, за його словами, місто Миколаїв зазнало 10 ракетних ударів С-300, які майже всі влучили у якісь будівлі.

“Наразі ситуація з критичною інфраструктурою така, що є проблеми з електропостачанням у 95 населених пунктах. З них у трьох – частково… Все інше – працює. Ми продовжуємо локальні ремонтні роботи”, – зазначив Кім.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *