На ранок! Удар по військах Польщі — Кремль перейшов кордон? Перші жертви, країна в траурі!

У Польщі більшає кількість смертей внаслідок легіонельозу. Так, вже повідомили про восьмий летальний випадок.

Як інформує Onet, про це повідомив речник Університетської клінічної лікарні у Жешуві.

Речник розповів, що померлий пацієнт мав багато хронічних захворювань, у тому числі рак. Тести підтвердили, що він був інфікований легіонелою.

Нагадаємо, польські служби з’ясовують джерело спалаху «хвороби легіонерів» у Жешуві, де відомо про понад 100 випадків інфікування.

На кризовій нараді в четвер міська влада прийняла рішення про дезінфекцію хлором і озоном понад 1000 кілометрів водогонів Жешува, яка відбудеться в суботу. Влада проінструктувала мешканців відстояти воду, щоб вона втратила частину хлору, а потім кип’ятити її перед вживанням. Вони запевнили, що рівень хлору, який буде використовуватися, буде безпечним для людини.

Розслідування спрямоване на виключення будь-яких зовнішніх дій, які могли призвести до спалаху, заявив представник служб безпеки Польщі Станіслав Зарин. Хоча він назвав це рутиною, за його, словами, потрібно перевірити різні сценарії, зокрема й можливу причетність Росії.

Місцева влада проводить тести та розраховує дізнатися про джерело спалаху найближчого понеділка, повідомила RMF Єва Леніарт, глава уряду регіону. За її словами, зараження, швидше за все, сталося через воду в системі водопостачання, і ситуація знаходиться під контролем.

Хвороба легіонерів – це легенева інфекція, яка передається через вдихання інфікованих водних бризок, а не через питну воду. Зазвичай інфікування стається через системи кондиціонування або крани і душові кабіни, якими не часто користуються. Хвороба не може передаватися від людини до людини.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *