На кoрдօні з Укранօю раптօво злетіла в повітря вeжа, з якoї велօся спօстереження за кօрдoнօм з Українօю

З неї велося спостереження за частиною кордону України. Про це повідомили російські Telegram-канали. Зазначимо, що спершу підозра впала на диверсантів, діяльність яких у прикордонних районах Росії – вже не новина У Бєлгородській області підірвали вежу, з якої велося спостереження за кордоном України Як пізніше повідомили в Telegram “Оперативний ЗСУ”, удару по вежі завдав дрон-камікадзе Збройних сил України, “прославлене”

ППО країни-агресора знову не спрацювало На кордօні з Укранօю раптօво злетіла в повітря вeжа, з якօї велօся спօстереження за кордօном з Україною неї велося спостереження за частиною кордону України. Про це повідомили російські Telegram-канали. Зазначимо, що спершу підозра впала на диверсантів, діяльність яких у прикордонних районах Росії – вже не новина У Бєлгородській області підірвали вежу, з якої велося спостереження за кордоном України Як пізніше повідомили в Telegram

“Оперативний ЗСУ”, удару по вежі завдав дрон-камікадзе Збройних сил України, “прославлене” ППО країни-агресора знову не спрацювало На кадрах видно, як після вибуху вона просто упала на землю. Але «скорее всего это нарушение правил пожарной безопасности». що диверсантам взагалі вдалося потрапити на територію Росії. Загалом у прикордонних регіонах РФ зараз посилено поширюють повідомлення про українські ДРГ. Місцевим жителям рекомендують доносити на всіх підряд і пильно ставитись до “гостей” із “дружніх республік” – “Л/ДНР”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *