Найкращий початок дня. ЗСУ Зеленському зробили мегаподарунок до дня народження. Відео

У ніч проти 25 січня пожежа розпочалася на території нафтобази в Туапсі, що в Краснодарському краї РФ.

У ніч проти 25 січня пожежа розпочалася на території нафтобази в Туапсі, що в Краснодарському краї РФ. Проте перед пожежею місцеві мешканці чули характерні “бавовни”, а дехто встиг зняти на відео проліт у небі безпілотників. Голова Туапсинського району Бойко повідомив, що пожежа нібито локалізована, а жертв та постраждалих немає, інформує канал ” Україна 365 “.

При цьому безпілотники продовжували летіти у бік нафтобази вже після того, як почалася пожежа. У місті лунав сигнал повітряної тривоги, проте він не зупиняв місцевих жителів вийти на вулиці та зняти на камери результати роботи безпілотників.

Поруч із Туапсе знаходиться головна траса у бік Сочі, і там же оголосили план “Килим”. Богдан  Мірошников на своїй сторінці у соцмережі вирішив прокоментувати нічну заграву у Туапсі. Лише кілька днів тому безпілотники атакували нафтовий термінал на території Ленінградської області, а вже сьогодні неспокійна ніч видалася Туапсе.

За його словами, ці дві події поєднує лише одну — експорт російської нафти. Обидва ці термінали дуже великі, вони займаються відвантаженням нафтопродуктів на продаж у треті країни. Мірошников заявляє, що пожежа була не на території резервуарів із готовою продукцією, а на розподільчій установці . Нафти завжди в РФ було багато, і немає сенсу атакувати резервуари з “чорним золотом”, а ось бити по обладнанню варто. Через санкції з боку Заходу його складно закупити, а якщо це і відбувається, то за ціною в 3-5 разів дорожче за ринкову. Аналогічна ситуація була і в Усть-Лузі. Ще парочку НПЗ є поряд із Новоросійськом та в районі Керчі, зауважив Мірошников. Усього в районі Чорного моря РФ лише три порти для експорту нафти. Атаками безпілотників на НПЗ Україна запроваджує свої санкції проти російської нафти

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *