Краще сядьте! Підірвали все – паніка на кордоні: ЗСУ пішли ва-банк! Лукашенко в істериці, почалося!

Білорусь перетне кордон з Україною, то все – Україна вторгнеться в Білорусь та звільнить її від тих, хто при владі. Ми повинні чітко дати їм зрозуміти, що переходу кордону не повинно бути, що для них це не під силу, адже у них недостатньо військ, щоб це зробити розумно. Тож якщо ж вони нападуть, то буде набагато більше смертей як з боку росіян, так і з боку білорусів, і я не думаю, що білоруські солдати взагалі хочуть воювати з вами, насправді я впевнений, що цього вони не хочуть”, – підсумував експерт.

Раніше вже повідомлялось, що Військовий експерт та керівник благодійного фонду “Повернись живим” Тарас Чмут вважає, що окупанти можуть використати російське угруповання в Білорусі на Волинському, Рівненському та Житомирському напрямках.

Таку думку він висловив в інтерв’ю проєкту “Орестократія”.

Чмут припускає, що росіяни можуть спробувати взяти під вогневий контроль Рівненську АЕС.

“Очевидно, там недостатньо сил і засобів для того, щоб захопити Київ, але може відбутися спроба захоплення Волинської, Рівненської та Житомирської областей або хоча б ускладнення логістики, ускладнення в цілому життєдіяльності, а це економіка країни. Вони також можуть спробувати взяти під вогневий контроль Рівненську АЕС”, – сказав експерт.

На його думку, такий наступ може розпочатися в будь-який момент.

“Ми не знаємо скільки, але білоруси проходять мобілізацію, їх розбавляють російськими військами і поки що все йде до того, що це можливо. Ми ще не виграли війну, вона ще не закінчилася, давайте виходити з ймовірних гірших сценаріїв. Можливо, Україна пояснить білорусам, що так недобре робити, і вони знайдуть спосіб не вступати в цю війну, можливо, Захід нас підтримає додатково в цьому бажанні, тут все змінюється кожного дня, через тиждень вже абсолютно інші умови”, – заявив Чмут.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *