“Знaчнi шaнcu нa звiльнeння”: npямo зapaз вoporа вuбuвaюmь з вaжлuвorо нaceлeнorо nyнkmy

Сили ЗСУ після відбиття контратак противника відновили власні інтенсивні атакуючі та штурмові дії на Токмацькому напрямку.
А саме, як повідомив координатор групи “Інформаційний опір”, полковник Збройних сил України Костянтин Машовець, на “вістряку” свого вклинення в першу позицію головного рубежу оборони окупантів.
«Гостроту ситуації для противника, щодо цього, кілька діб тому зняли завзяті контратаки його 71-го мотострілецького полку північною околицею с.Новопрокопівка. Тому передовим підрозділам ЗСУ, які вже перебували у рамках цього н.п., довелося його залишити», – розповів Машовець у своєму телеграм-каналі.

Однак, як припускає військовий аналітик, відразу після припинення російських контратак неприємна для них тенденція на цій ділянці фронту відновилася. За словами військового експерта, російським загарбникам у районі села Новопрокопівка доводиться докладати значних зусиль, щоб утримати цей населений пункт.
Ситуація для росіян така, що навіть введення в бій на захід від села додаткових підрозділів не вирішило їхніх «проблем».
«Передові підрозділи ЗСУ “не позадкували” до с.Роботино від Новопрокопівки і продовжують зберігати значні шанси на її звільнення», – повідомив Машовець.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *