За які такі заслуги така колосальна сума: виплати, які отримує Софія Ротару шокують українців

У свій 75-річний ювілей рівно рік тому співачка Софія Ротару нарешті вийшла з тіні і окреслила чітку позицію щодо війни в Україні, яку розв’язала росія на чолі з путіним.

Артистка розповіла, як із перших днів війни фінансово підтримує українців за допомогою гуманітарного фонду та чітко дала зрозуміти своє ставлення до цієї війни. Але ж українці й далі не розуміють, чого вона так довго мовчала. Навіть зараз артистка з’являється лише для того, щоб привітати українців зі святом, або поспівчувати у разі ракетного обстрілу.

Софія Ротару, фото: Instagram
Софія Ротару, фото: Instagram

Хтось припускав, що Ротару планує у майбутньому відновити свої концерти в країні-агресорі, адже це таки гроші. А мовляв зараз вона нарешті зважилася обрати Батьківщину.

Український продюсер Володимир Бебешко вирішив зробити свій внесок у розмову про фінансові справи Софії Ротару, адже в грошах нестачі співачка точно не знає.

Софія Ротару із сестрами, фото із сімейного архіву.
Софія Ротару із сестрами, фото із сімейного архіву.

“Софія Михайлівна Ротару, перепрошую. Вона вже бабця. На пенсії, напевно. А пенсія в неї! Повірте мені, там така пенсія! Ох, хлопці, вам би таку пенсію – ви б тут сиділи і не парилися”, – сказав Бебешко у шоу “Культурна оборона”.

Нагадаємо, що 75-річна Софія Ротару відкрила секрет, але не поділилася ним, українці не стримуються: “Найкрасивіша жінка”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *