Дружина загиблоко в авіакатастрофі міністра МВС Монастирського, перервала мовчання – я не можу більше приховувати правду, за день до вильоту Денис сказав, що…

18 січня 2023 року в Броварах під Києвом розбився гелікоптер ДСНС, на борту якого були співробітники МВС України. Серед пасажирів був і міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Усі члени та пасажири екіпажу загинули.

Дружина Дениса Монастирського каже, що зараз вже справляється зі своїми емоціями: “Для мене це важливо, що я подаю дітям приклад того, що і вони можуть справитися. Сказати, яким був цей рік… Мені здається, що його не було”.

Вона пригадала, що після восьми місяців Дениса Монастирського на посаді міністра внутрішніх справ почалося повномасштабне вторгнення. Багато нестандартних рішень, які ухвалювалися в той час, приписують саме йому: видача зброї цивільним, престури до Бучі після звільнення.

“Я б назвала це його особливістю. Це ота сміливість брати на себе відповідальність. Для мене це було очікувано”, — розповіла Жанна.

Жанна Монастирська розповіла про символічний сон

Він мені наснився лише раз після цієї катастрофи. Це, мабуть, дуже символічно, тому що це було 24 лютого 2023 року. Був дуже короткий сон, але найголовніше, що в цьому сні від нього прозвучала фраза “Все буде добре”. Я це розцінюю по відношенню до нашої країни,
– висловилася вона.
https://24tv.ua/zhanna-monastirska-rozpovila-pro-simvolichniy-son-pislya-zagibeli_n2475720

Денис Монастирський не був кабінетним міністром.

“У нього була велика життєва необхідність бути з тими, хто в біді, бути там, де щойно відбулися вибухи і постраждали люди. Він дуже любив розповідати мені і дітям про якісь героїчні вчинки наших військових. Фактично всі його відрядження були в гарячі точки”, — розповіла дружина.

Востаннє вона з ним бачилася зранку 18 січня.

“Памʼятаю той день посекундно. Того ранку було все те, що і кожного ранку. Перед прощанням обовʼязково були обійми і слова про те, що ми один одного любимо. В мене не було ніякого передчуття небезпеки. Я думаю, що в Дениса так само. Він готувався до цього відрядження, що нарешті він зможе вирішити питання, які накопичилися”, — поділилася спогадами Жанна. 

“Я вважаю Дениса героєм”, — резюмувала жінка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *