Декілька хвилин тому, заява Ердогана про яку будуть писати в книгах з Історії України: Президент Туреччина офіційно заявив: “Крим – це Україна, Росія поверне півострів і ми прикладемо до цього всіх зусиль”

Він наголосив, що він особисто і міжнародне право вимагає, щоб окупований півострів повернувся до складу України.

“Ми вважаємо, що війна має завершитися справедливим миром на основі територіальної цілісності України. Туреччина докладає безліч зусиль, щоб створити дипломатичний канал для досягнення цієї мети. І маємо суттєві досягнення у цьому: зокрема, зустріч міністрів закордонних справ в Анталії у березні, мирні переговори у Стамбулі та зернову угоду”, – сказав президент.

Ердоган також зазначив, що Крим – це Україна, і Туреччина підтримує Крим у складі України. За словами політика, кримські татари – це громадяни України, і Крим має розвиватися в їхніх інтересах.

с. 2 из 2

Дмитро Гордон не побоявся зізнатися, що надто звабився Володимиром Зеленським і ненавмисно поширював про нього помилкову інформацію.

Український журналіст на камеру вибачився у всіх українців, яким він сам розповідав, що Зеленський буде добрим керівником для нашої країни.

Останнім часом Гордон кардинально змінив своє ставлення до українського лідера, що регулярно нагадує у ЗМІ. Telegram-канал “опублікував фрагмент інтерв’ю, в якому Дмитро Гордон заявляє: “Я завжди починаю з себе. Я помилився

Я прошу у всіх вибачення за слова про те, що Володимир Зеленський буде добрим президентом. Я помилився”. Нагадаємо, Гордон вважає, що Володимир Зеленський може піти ” по дорозі Володимира Путіна”.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *