В ООН отямились?! Це врятує Україну – термінове рішення: Путін не чекав. Нарешті!

Організація Об’єднаних Націй розпочала ініціативу зі збору 268 млн доларів для підтримки України під час опалювального сезону.

Про це заявив представник Генсека ООН Стефан Дюжаррік, зазначивши, що ООН разом з партнерами розпочала ініціативу із закликом зібрати кошти для надання допомоги 1,3 млн осіб у зимові місяці.

Дюжаррік зазначив, що окупанти завдали серйозної шкоди інфраструктурі України, що піддає мільйони людей надзвичайному ризику під час холодної пори року.

«Розрахунки щодо потреб у допомозі ґрунтуються на досвіді минулої зими, коли гуманітарні організації надали подібні послуги 2,2 млн осіб і доставили понад 4 тис. генераторів в умовах гострої енергетичної кризи», — пояснив Дюжаррік.

Представник Генсека ООН підкреслив, що цієї зими в Організації Об’єднаних Націй надаватимуть пріоритет аварійному ремонту будинків на прифронтових територіях.

«Пріоритетними також вважаються ремонтні роботи в центрах для переміщених осіб і фінансова допомога переселенцям, щоб вони могли оплачувати оренду житла або комунальні послуги». Гуманітарні організації допомагатимуть з ремонтом муніципальних систем опалення, додав представник Генсека», — зазначив Дюжаррік.

Як повідомила прес-служба Міністерства енергетики, видобуток і закачування газу в підземні сховища відбуваються згідно з напрацьованим графіком. Крім того, Україна нарощує темпи видобутку, що разом із допомогою західних партнерів допоможе країні ефективно підготуватись до наступної зиму.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *