Всlм! Прошу максuмального nошuрення!” – “Ма-дяр” звернувся до українців із фронту. Відео

Командир окремої тактичної групи аеророзвідки ЗСУ, військовослужбовець Роберт Бровді з позивним “Мадяр”  повідомив , що за першу дві доби великого збору українці змогли акумулювати 50 мільйонів грн.

У своєму Telegram-каналі він повідомив, що станом на вечір вівторка у зборі взяли участь понад 75 тисяч унікальних доноторів.

Раніше метою збору було озвучено цифру в 350 млн грн, які підуть на 20 000 дронів-камікадзе та 200 крил-ретрансляторів для 100 підрозділів ЗСУ

Прошу максимального поширення та перепостів інфо про збір. ВАЖЛИВО НЕ зупинятися” – звернувся “Мадяр” до учасників збору.

UA UA Новини Підтримати Україна рашисти Суспільство Блоги Думка Новини Військовий огляд 6 червня 2023, 19:40 “Прошу максимального поширення!” – Мадяр звернувся до українців із фронту За першу дві доби мега-збору українці змогли зібрати 50 мільйонів грн на 20 000 дронів-камікадзе. Командир окремої тактичної групи аеророзвідки ЗСУ, військовослужбовець Роберт Бровді з позивним “Мадяр”  повідомив , що за першу дві доби великого збору українці змогли акумулювати 50 мільйонів грн.

У своєму Telegram-каналі він повідомив, що станом на вечір вівторка у зборі взяли участь понад 75 тисяч унікальних доноторів. Раніше метою збору було озвучено цифру в 350 млн грн, які підуть на 20 000 дронів-камікадзе та 200 крил-ретрансляторів для 100 підрозділів ЗСУ “Прошу максимального поширення та перепостів інфо про збір. ВАЖЛИВО НЕ зупинятися” – звернувся “Мадяр” до учасників збору. “За дві доби збору зібрано понад 50 мільйонів гривень. Число донаторів перетнуло позначку 75 тисяч унікальних донатів.

До 350 мільйонів, які є метою нашого збору, ще далеко, але я впевнений, що ми з вами впораємося, адже амбітність нашої мети фантастична! Нагадаю – це 20 тисяч дронів камікадзе, 200 крил ретрансляторів для 100 підрозділів ЗСУ. Екіпаж пілотів дронів камікадзе “Пташок мадьяра” використовує 15-25 дронів на день.

Тобто порахуйте, скільки тих дронів потрібно для того, щоб виконувати стабільно віртуозні завдання щодо донесення цукерок до черв’яків у таких екзотичних умовах польоту та іншого”, – зазначив він.

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *