Влада старається приховати трагедію, бо масштаби загорання – колосальні: Цілу ніч горить хімічний завод на Росії. Відео

Останніми днями у Росії як не “бавовна” трапляється, то щось неодмінно спалахує. От, наприклад, загорівся “Невинномиський азот”. І палає він дуже красиво.

У мережі з’явилось відео, на якому можна побачити масштабну пожежу, яка спалахнула на цьому хімічному підприємстві. Як розповідають у телеграм-каналах, займання сталось у Невинномиську Ставропольського краю, передає 24 канал.

Банальна недбалість стала причиною займання

Відомо, що на підприємстві “Невинномиський азот” пожежа спалахнула не просто так. Як розповів міський глава Михайло Міненков, її спричинило коротке замикання. Останнє сталось на підстанції.

На відео, викладеному у мережі, можна побачити, як вогнеборці намагаються приборкати полум’я. Ясна річ, виходить у них це не надто успішно.

Але не виключено, що це пов’язано ще й з тим, що на два рукави – з десяток рятувальників. Правда, борються з вогнем лише п’ятеро, а інші просто спостерігають збоку.

Зауважимо, що місцева влада остаточно переконана, що мешканці Москви – суцільні ідіоти. Мовляв, інформацію про пожежу потрібно ще й перевірити.

Ба більше, зовнішні ознаки – наявність густого чорного диму – не свідчать про пожежу. І, дійсно, нічого там не було. Росіяни, не накручуйте себе, будь ласка.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *