Буде, як у Херсоні: тисячам окупантам можуть дати втекти із Криму

Українці з нетерпінням чекають на момент, коли путінський Кримський міст буде підірваний, однак те, що він досі існує – питання тактики.

Так, коментуючи майбутнє Кримського мосту, екс-співробітник КДБ СРСР та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов нагадав, що, наприклад, РСЗВ HIMARS до нього поки що не дістає. politeka.net

«Тому, що американці вам поставили HIMARS, які б’ють на 80 кілометрів», – пояснив Жирнов в ефірі Politeka Online, додаючи, що треба також враховувати, що HIMARS не можна поставити на найближчу до мосту точку фронту.

HIMARS, Химарс, ЗСУ

«Тому, що його треба поставити кілометрів за 20 від фронту, щоб у нього не вдарила важка російська артилерія і його не знищила», – каже Жирнов.

У той же час, наголосив екс-співробітник КДБ, у розпорядженні України опинилися Storm Shadow. Які, за словами Жирнова, до Кримського мосту як раз добивають.

«Я думаю, що це поки що питання тактики, а не стратегії. По ньому вдарять тоді, коли почнеться наступ, коли на півночі по відношенню до Криму, десь там на лінії Мелітополь-Бердянськ, буде перерізане постачання російське та відрізане угруповання південне від північного. І ось тоді вдарять по Кримському мосту, і таким чином замкнеться все це угруповання. І все», – припустив Жирнов.

За словами екс-співробітника КДБ буде так само, як у Херсоні, де мости були не підірвані, а «виведені з ладу для важкої техніки».

Антонівський міст, Херсон

«Російській армії дали можливість піти без бою. Що вони й зробили – вивели 20 тисяч людей із Херсона без бою. Вони здали місто. Питання тут стратегічне – залишати їм цей міст чи дати можливість через цей міст бігти. Наступати, але дати їм можливість вивести всіх, хто хоче втекти з Криму через міст. Я сказав би, що їм треба дати цю можливість, а потім його розбомбити», – висловився Сергій Жирнов.

Додамо, що тим часом у Мережі з’явилися кадри, на яких можна побачити, що опорами путінського мосту розповзаються тріщини. Користувачі соцмереж жартують, що це «ніжки трону Вови».

 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *