“Азовці” знищили майже 2500 окупантів! Вся правда про Маріуполь. Відіб’ємо ворога – до перемоги!

Наразі триває робота над організацією процесу евакуації українських військових із “Азовсталі”. Мовиться про бійців, які зазнали поранення під час захисту міста.

Про це та інші подробиці 8 травня повідомив капітан Святослав Паламар із позивним “Калина”, заступник командира полку захисників Маріуполя в ексклюзивному коментарі журналістам 24 каналу.

Захисники Маріуполя підрахували, що знищили майже 2500 тисячі російських військових.

«Правда в тому, що ми — унікальні. Ніхто не очікував, що ми так довго простоїмо… Багато людей вважають, що ми живі герої. Переважно так воно і є. Живі герої ходять поруч зі мною. Коли почалося оточення міста, ми вирішили все одно тут стояти і захищати його. У нас був наказ захищати Маріуполь. У нас не було наказу зняти оборону», — офіцер управління розвідки полку «Азов» Ілля Самойленко

«Ми також знищили понад 60 танків та підбили 30. Це понад 10% втрат ворога по всій країні. Така сама ситуація з БТР, артилерійськими системами. І на Маріуполь припало близько 50% всіх бомбардувань із РФ. 150 прильотів на день. І ми мали нульову підтримку. Ані повітряної, ані наземної, ані артилерійської підтримки».

Боєць зазначив, що поки невідомо, чи буде сьогодні домовленість про проведення другого етапу – евакуації поранених військових. Це питання контролює Денис “Редіс” Прокопенко.

Командир підрозділу цим займається, наполягає на цьому. Тому що це дуже важливо, це життя наших захисників, які зробили надзвичайно великий внесок у те, що на фронті зараз така ситуація, яка є, те що на фронті з’явилось нове озброєння. У тому, що Україна втрималась і продовжує боротьбу. В цьому заслуга наших хлопців,– наголосив Святослав Паламар.

“Калина” розповів, що Денис Прокопенко також брав активну участь у проведенні евакуації цивільних із “Азовсталі”, організувавши весь цей процес на території заводу, відповідно.

“Окрім цього він ще командує обороною. Ми дуже вдячні йому за це”, – додав захисник Маріуполя.

Готуємо зараз другий етап евакуаційної місії – поранених і медиків. Звичайно, якщо всі виконають домовленості. Звичайно, якщо не буде брехні,– заявив Володимир Зеленський.

Він додав, що також ведеться активна робота над виведенням з “Азовсталі” героїчних захисників Маріуполя. Це надзвичайно складне завдання, але усі розуміють його важливість та наполегливо працюють над його виконанням.

“Впевнений, усі розуміють головну причину цієї складності, а також де ця причина перебуває. Але ми не втрачаємо надії. Ми не зупиняємося. Щоденно шукаємо такий дипломатичний варіант, який може спрацювати”, – додав президент.

Також він повідомляв, що 8 травня, готувалось продовження гуманітарних коридорів для усіх маріупольців та жителів довколишніх міст та сіл.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *